O mne

Volám sa Natália Hobothová a posledných 5 rokov sa venujem grafickému dizajnu. Za tento čas som pôsobila v niekoľkých firmách a pracovala pre mnohých klientov na pozícii grafika. Firemné prostredie mi po určitom čase prestalo ponúkať dostatok slobody, preto som sa rozhodla pracovať na voľnej nohe.  

Čo vám môžem ponúknuť

Na jednej strane je grafický dizajn, ktorý pomáha vašej značke alebo projektu. Môžeme sa porozprávať o korporátnej identite (tvorba loga, vizitiek, letákov), rovnako ako aj o obsahu Vašich sociálnych sietí. Mám skúsenosti so spracovaním kníh a viacstranových publikácií, čím viac textu – tým viac radosti 🙂 Taktiež jednoduché videá, animácie a štipka webdizajnu pri správnej komunikácii nerobia problém.


A na druhej strane mojej práce je ilustrácia. Niekedy slúži ako doplnok na zjednotenie edukačných materiálov, do kníh alebo učebníc. Môže však tiež tvoriť hlavný prvok komunikácie s klientami. Populárne je využitie v reklamných videách, kde môžete pomocou ilustrovaného príbehu ukázať myšlienku Vášho produktu. A zakončíme to v umeleckom svete, v ktorom je ilustrácia samostatným produktom. 


V prípade, že Vás zaujala moja tvorba alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať.